Webové stránky

Nenechejte svoje podnikání na internetu v průměru, chtějte být první. Neohlížejte se na konkurenci a jděte do toho naplno.

Nechtějte průměr

Modernizujte svoje průměrné webové stránky s průměrnými výsledky a vykročte do lepší budoucnosti. Chtějte hezčí grafický design, zajímavější obsah, rychlejší načítání, vyšší návštěvnost. Spojte se s těmi nejlepšími a získejte na internetu náskok.


Jak to děláme

Děláme webové stránky pro firmy a podnikatele už více jak deset let a pořád nás to baví. Nechceme vytvářet průměr, ani pořád dokola kopírovat stejná řešení. V každém projektu vymýšlíme různá vylepšení a inovace. Nespoléháme na to, že klientům nainstalujeme open-source hotové produkty, ale provádíme vlastní vývoj. Nepoužíváme hotové tuctové šablony, ale sami si vyvíjíme co nejlepší.

Webové stránky které se budou líbit

Bez nápadu to nejde

Nadprůměrné webové stránky potřebují něco co stránky Vaší konkurence nemají. Proto je důležité mít ty správné nápady jak být o něco lepší než ostatní - v grafickém designu, v SEO optimalizaci, ve výběru fotografií nebo v těch správných textech. Protože nás tato práce baví tak nám nápady a inovace jdou od ruky.


Důkladně vše promyslet

Než začneme web vytvářet potřebujeme důkladně vniknout do problematiky Vašeho podnikání. To zabere nějaký čas a nejlepší je probrat si vše na společných konzultačních schůzkách. Dělali jsme webové stránky do mnoha rozmanitých oborů lidské činnosti a máme tak už určitý náskok. Když už se budeme ve Vaší obchodní problematice orientovat, vypracujeme Vám funkční a grafický návrh webu. Po jeho projednání s Vámi pak začneme s realizací.

Záruka úspěchu

Zárukou úspěchu námi vytvořených webových stránek jsou naše evolučně posbírané zkušenosti a chuť neustále se zlepšovat. I když se napoprvé něco nepovede, nedáváme ruce od spuštěného projektu pryč, ale stránky trvale sledujeme a vylepšujeme, dokud je co. Chceme Vám dodat webové stránky:

  • přitažlivé a zajímavé
  • lepší než má Vaše konkurence
  • technicky perfektní a rychlé
  • s vysokou návštěvností

Aplikační moduly

Podle potřeby vyvineme pro Vaše webové stránky specializované aplikační moduly např:

  • rezervační systém na míru
  • administrovaný ceník
  • katalog služeb a produktů
  • konfigurátor zakázky