Grafický design

Předložíme Vám ke schválení grafický design za kterým si budeme stát. Nejlepší který umíme, aby jste předčili konkurenci.

Chtějte ten pravý design

Žádejte pro Vaše webové stránky unikátní osobitý design, odmítněte stránky ze šablony. Najdeme Vám design na míru aby se Vám líbil i za 5 let. Baví nás experimentovat a vymýšlet stále nové designové prvky, společně najdeme ten pravý, nejlepší design.


Nebojte se odlišit

Neberte si příklad z průměrných webových stránek Vašich konkurentů na internetu. Dívejte do budoucnosti která patří internetu a supertechnologiím, kdy bude vyhrávat ten, který dokáže potenciál supertechnologií využít. Hledejte svoji novou internetovou tvář.

Grafický design, ruční kreslení žárovky

Nápady a experimenty

Nechceme chrlit nezajímavé webové stránky z několika designových šablon. V každém projektu experimentujeme a zkoušíme nové nápady dokud nejsme s výsledkem spokojeni. Rozvíjíme cíleně svoji kreativitu - vše si kreslíme a navrhujeme sami, nepřebíráme cizí nápady. Máme k designu svůj přístup - obsah, design i texty navrhujeme současně ve vzájemné harmonii vše s jedním cílem.


Osvědčené zásady webdesignu

Máme ověřeno přímým kontaktem s uživateli našich webových stránek jaké webové stránky jim vyhovují a jaké se jim líbí. Proto vedle nápadů a kreativity se držíme současně řady osvědčených pravidel a zásad pro kvalitní design webových stránek:

  • srozumitelná grafická myšlenka
  • omezená paleta barev, harmonie a kontrast
  • přehlednost a jednoduchost
  • funkce prvků jasná na první pohled
  • dostatek pozornosti typografii textu

Responzivní design pro mobilní telefon

Konec přeplácaných webových stránek. Mobilní telefon složitému designu nedává prostor. Abychom se mohli soustředit na kreativní návrh webu, máme v redakčním systému paletu hotových reponzivních šablon které umožní rychlou výstavbu jakéhokoliv firemního webu. Grafický design pro náš redakční systém má tak pevně dané mantinely, které ale nevylučují implementaci jakýchkoliv nápadů a šikovného grafika neomezí. Standardizace šablon zvýšila produktivitu, usnadnila údržbu a snížila cenu webových stránek.

Návrh grafického designu

Většina našich klientů nemá vysoké nároky na grafický design a spokojí se s naším designem, který vychází z našich již hotových šablon. Výhodou je zrychlení procesu zhotovení webových stránek a velmi nízká cena. Přitom výstupní kvalita našich designů je vysoce nadstandardní pokud je porovnáme s většinou webových stránek na českém internetu. Grafický design navrhujeme obvykle ve dvou fázích:

  • navrhneme paletu barev a dočasné záhlaví a postavíme celý web
  • po dokončení webu vymyslíme základní motiv záhlaví webu a doladíme barvy

Layout námi dodávaných webových stránek je postaven tak, že je grafický design prakticky úplně oddělen od vlastních šablon a redakčního systému takže skutečně lze vložit grafický design do hotových stránek dodatečně. Výhodou je, že má klient v průběhu výstavby dost času popřemýšlet nad tím, jaký design vlastně chce.