PPC reklama

Vyždímáme Vám z internetu maximum! Profitujte z našich zkušeností s PPC reklamou a tvrdé analýzy dat.

Nedejte konkurenci vydechnout

Využijte potenciál dobře zacílené PPC reklamy. Nespokojte se s průměrným nastavením reklamních kampaní a požadujte maximální efektivitu kampaní a kvalitní analýzu naměřených dat.


Kupujte ověřenou reklamu

Máme naměřené statistiky zdrojů návštěvnosti z více jak stovky webových stránek a můžeme přesně odhadnout ekonomickou efektivitu mnoha reklamních produktů pro internet. Investujte do efektivních forem reklamy které Vám doporučíme na základě naměřených dat.

PPC reklama - skica fixou

Férová cena PPC

PPC reklama je svojí podstatou nejférovější formou internetové reklamy. Vyhledávač inzerát zobrazuje ve výsledcích vyhledávání a dokud zákazník inzerát neproklikne inzerent nic neplatí, platí se až za realizovaný proklik.


Správa reklamních kampaní

Většina klientů by zvládla sama si nastavit v admimistraci adWords nebo Sklik reklamní kampaň. Podstatně složitější ale je dosažení vysoké efektivity vložených prostředků. Proto všem klientům doporučujeme svěřit reklamní kampaně odborníkům.

Doporučujeme našim zákazníkům vyzkoušet tyto dvě reklamní kampaně:

  • adWords
  • Sklik

Poradenství zdarma

Objednejte si nové webové stránky a získejte zdarma poradenství v oblasti internetové reklamy. Klient který koupil bezcenný zápis do katalogu udělal zbytečnou chybu, které se mohl snadno vyvarovat konzultací s námi. I při jednání s obchodními zástupci Seznamu je vhodné se poradit, protože ne všechny možnosti které Vám obchodník Seznamu nabízí jsou pro klienta výhodné.