SEO optimalizace

Nepracujeme s tím co už nefunguje - patičky, pr články, meta tagy. Nabízíme konkrétní výsledky založené na analýze dat a dekádě zkušeností.

Chtějte výsledky

SEO optimalizaci zpoplatňujeme výhradně podle výsledků, nikoliv podle vykonané práce. Chtějte po nás konkrétní pozice ve vyhledávačích, konkrétní návýšení návštěvnosti a my uděláme maximum.


Dotahujeme práci do konce

Nedotažená SEO optimalizace nemá dnes už naději na úspěch. Pokud se chcete proti konkurenci v SEO prosadit nezbývá Vám nic jiného než tvrdá dřina a trvalý tah na branku. Komplexní přístup k SEO optimalizaci webových stránek zahrnuje těchto pět základních bodů:

Graf rostoucí návštěvnosti SEO optimalizace

Vytrvejte v tlaku

V konkurenčním prostředí internetu mají šanci pouze systematické asertivní strategie SEO optimalizace. I když jste momentálně s návštěvností a konverzemi spokojeni, tlačte na pilu dál, udělejte si lepší analýzy, experimentujte.


Nenabízíme průměr

Nechceme Vám nabídnout v SEO optimalizaci jenom průměrné výsledky a neustále pracujeme na zlepšování. Vyznáváte-li v podnikání podobnou filozofii vyzkoušejte naše služby v SEO optimalizaci a porovnejte s tím na co Jste byli zvyklí:

  • optimalizujeme webové stránky pro SEO již 18 let.
  • stránky našich klientů předánějí konkurenci
  • investice do naší optimalizace se rychle vrací
  • férová cena podle naměřených výsledků

Pět pilířů SEO optimalizace

V zkratce můžeme popsat náš přístup k SEO optimalizaci v pěti základních činnostech. Výsledek optimalizace nezávisí na kvantitě provedení těchto prací, ale ve způsobu jak se provádí, podobně jako o vítězství ve fotbalovém utkání rozhodují detaily provedení nahrávek a střelby na branku:

  • zjištění klíčových slov
  • rozmístění klíčových slov na stránkách
  • texty napsané speciálním způsobem
  • zpětné odkazy kvalitní z hlediska SEO
  • měření výsledků a dolaďování

Základní SEO bez příplatku

Nejúčinnější SEO optimalizaci jsem schopni poskytnout pokud stavíme webové stránky "na zelené louce". Je proto ideální, pokud spojíte důraz na SEO optimalizaci s kompletním znovupostavením Vašich webových stránek. Hned od začátku Vám navrhneme optimální strukturu stránek, úpravy stávajícíh stránek by mohly být dokonce i nákladnější než stavba od začátku. Objednejte si webové stránky u naší firmy a získáte základní SEO v ceně zakázky.